Kde nás najdete

Lékařský dům Holešovice najdete v Tovární ulici 12 v Praze 7.

Do navigace můžete zadat souřadnice GPS:  50°6'8.604"N, 14°26'47.662"E

Cesta MHD varianta 1: Metrem (trasa C) do stanice Vltavská, dále tramvají č.: 1, 14 nebo 25 do stanice Dělnická (1. zastávka za Holešovickou tržnicí), po výstupu z tramvaje přejdete na druhou stranu ulice a dáte dopředu kolem Raiffeisenbank. U prodejny potravin na rohu Osadní zahnete doleva do ulice Dělnická. Pokračujete rovně kolem restaurace Pět peněz, pizzerie Lucky Luciano, hostelu Sir Tobyś až na křižovatku ulic Dělnická  a Osadní, kde se u vstupu do bývalého autosalónu Citroen na křižovatce s ulicí Osadní dáte doleva – již proti sobě uvidíte rohový dům s nedávno opravenou omítkou a zeleným nápisem Lékařský dům Holešovice a HOLEŠOVICKÁ LÉKÁRNA.

Cesta MHD varianta 2: Metrem (trasa B) do stanice Palmovka, tramvají č. 1, 12, 25 do zastávky Maniny, přes světelnou křižovatku ulicí Dělnickou rovně stejně jako u varianty 1  k bývalému autosalonu Citroen a na křižovatce s ulicí Osadní před administrativní budovou Rosmarin se dejte doleva.

Cesta autem: Při jízdě autem je nejlepší se dostat do ulice Argentinská, kde v případě jízdy z centra Prahy odbočte u čerpací stanice Benzina doprava a automobil zaparkujte na parkovišti v objektu Holešovické tržnice - vjezd z ulice Jateční (viz. odkaz Parkování). Zbytek cesty (cca 100m) k lékařskému domu dojdete pěšky.  
Při jízdě od mostu Barikádníků odbočte doleva u supermarketu Billa do ulice Dělnická a hledejte parkovací místo v zelené zóně podél kancelářské budovy Rosmarin Business Center (dříve Vodní stavby) nebo ve smíšené parkovací zóně po odbočení doprava do ulice Osadní (viz. odkaz Parkování). Podaří-li se vám zaparkovat, dejte se před bývalým autosalonem Citroen doprava – před sebou uvidíte rohový dům se zeleným nápisem Lékařský dům Holešovice a HOLEŠOVICKÁ LÉKÁRNA. 

Mapa: Pro lepší přehled se podívejte na MAPU.