Fotogalerie

Budova Lékařského domu Holešovice prošla po své privatizaci v roce 2003 náročnou rekonstrukcí a z původní zchátralé polikliniky OÚNZ vykazující všechny negativní rysy socialistické správy majetku se dnes již jedná o moderní bezbarierové zdravotnické zařízení poskytující kvalitní zázemí pro lékaře i jejich pacienty.
V rámci první fáze rekonstrukce dostala budova novou střechu, okna, fasádu a výtah. V přízemí byla instalována šikmá plošina pro zajištění bezbarierového přístupu a automatické dveře. Byly vyměněny páteřní rozvody vody a elektřiny. Ve společných prostorách byla položena dlažba a instalovány minerální podhledy se zabudovaným osvětlením. V přízemí byla otevřena lékárna a zřízeno sociální zařízení pro imobilní spoluobčany.
Následovaly modernizace prostor řady ordinací, ostatní budou postupně pokračovat. V roce 2013 byl provedena  rekonstrukce kotelny a plánovány jsou další úpravy tak, aby budova plně vyhovovala požadavkům na moderní zdravotnické zařízení.

A malá "nostalgická" připomínka doby minulé - stav budovy, ve kterém ji současný vlastník v roce 2003 od státu převzal ...:
(Kliknutím obrázky zvětšíte)