Nejlepší lékárna na Sedmičce!

Holešovická lékárna získala v soutěži Nejlepší na Sedmičce nejvíce hlasů a stala se tak občany nejlépe hodnocenou lékárnou na Praze 7. Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali a budeme se snažit, zachovat si vaší přízeň.

Ve středu 15. března 2017 se v hotelu Belvedere uskutečnilo slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší na Sedmičce. Do hlasování o nejlepší firmy, provozovny či živnostníky občané nominovali na 300 podniků ve dvanácti kategoriích. Celkem bylo v soutěži uděleno přes 14.000 hlasů.

V kategorii Zdravotníci, lékárny, sociální a komunitní služby se na 2.místě umístila Holešovická lékárna a stala se tak občany nejlépe hodnocenou lékárnou na Praze 7. První místo v kategorii obdrželo Pečovatelské centrum Praha 7 zřízené Úřadem městské části Praha 7 a na 3. místě se umístil praktický lékař MUDr. Pavel Pick, který se o své pacienty v našem Lékařském domě Holešovice trpělivě a zodpovědně stará již přes 20let. Lékařský dům Holešovice v Tovární ulici tak získal 2 nejvyšší ceny v kategorii zdravotních služeb. Pro vedoucí Holešovické lékárny PharmDr. Naděždu Burdovou je cena navíc ohodnocením její svědomité a obětavé 10leté práce, 1.3.2017 totiž oslavila toto kulaté "pracovní jubileum". Děkujeme! 

"Ocenění si velmi vážíme, protože v soutěži hlasovali skutečně spontánně naši pacienti a klienti. Nikdo z nás se nijak nesnažil získávat hlasy jinak než poskytováním kvalitních služeb, protože jsme o hlasování v jeho průběhu ani nevědeli. O to více nás to těší a je to pro nás zúročením dlouholeté práce, při které jsme modernizovali celou budovu zchátralé polikliniky a zpříjemnili prostředí pro pacienty i lékaře a sestřičky. Přes dlouhodobě nepříznivé podmínky pro práci ve zdravotnictví se nám podařilo rozšířit spektrum poskytovaných zdravotních služeb a počet ambulantních specialistů. Děkujeme proto všem, kteří nám dali hlas a budeme se dále snažit, aby v Lékařském domě Holešovice byly nadále poskytovány seriózní a kvalitní zdravotní služby." říká zakladatel a společník MUDr. Martin Neumann.  

Ocenění Nejlepší na Sedmičce od starosty městské části Mgr. Jana Čižinského převzali za Holešovickou lékárnu její dlouholetá vedoucí PharmDr.Naděžda Burdová, a  MUDr. Martin Neumann.


Cenu za nejlepšího praktického lékaře Prahy 7 dle názoru pacientů převzal MUDr. Pavel Pick